KidsCamp 2020

dátum pridania:

Denný tábor pre malých veľkých športovcov

A je to tu, konečne prázdniny! Tento školský rok bol pre všetkých veľmi náročný – či už pre deti, ktoré sa museli prispôsobovať novým podmienkam, no aj pre rodičov, ktorí každý deň menili povolanie a stávali sa učiteľmi.

Poďte si teda s nami oddýchnuť, zabaviť sa, spoznať nových kamarátov, naučiť sa nové športy a pohyby a tráviť plnohodnotný čas aj na čerstvom vzduchu.

S tábormi máme veľké skúsenosti- toto je už náš 7. ročník.

Tábor je vhodný pre deti od 6 – 11 rokov a je pre nich pripravené:

  • Každý deň 2 hodiny tréningov s profesionálnymi trénermi- deti sa naučia základy atletiky, gymnastiky, osvoja si cviky na zdravý chrbát, zacvičia si aj silovo a k tomu všetkému sa naučia tímovej hre a zdravej súťaživosti. Celý týždeň vyvrcholí FitCampiádou, kde deti zúročia všetko čo sa za týždeň naučili a tí najlepší budú odmenení.
  • Zvyšný čas budú deti tráviť s našimi animátorkami- každá z nich má bohaté skúsenosti či už z rôznych táborov alebo zo základných škôl. Baby pripravujú pre deti rôzne hry, súťaže, vedomostné kvízy, Hľadanie pokladu a tiež rôzne kreatívne hry. Nudiť sa určite nebudete 🙂

Pre deti je zabezpečený pitný režim a to tak, že na začiatku tábora rozdáme deťom fľašky. K dispozícii je pitná voda, ktorú si deti môžu hocikedy dopĺňať. Rovnako je zabezpečená strava- 3x denne. Ak má dieťa nejaké alergie alebo intolerancie, jedlo mu samozrejme prispôsobíme.

Vzhľadom na uplynulé udalosti chceme všetkých rodičov ubezpečiť, že ako FitCamp robíme všetko čo je v našich silách, aby sme zabezpečili čo najväčší hygienický štandard. Pred otvorením sme dôkladne vyčistili a vydezinfikovali všetky stroje a plochy, rovnako aj za bežnej prevádzky viac krát denne dezinfikujeme všetky kľučky, plochy, stroje. Deti budú mať vyčlenenú samostatnú miestnosť, kde budú len oni a táto miestnosť bude pravidelne vetraná prirodzeným spôsobom.  Vždy poobede po skončení tábora túto miestnosť dôkladne vyčistíme. Deti s animátorkami budú mať k dispozícii dezinfekciu, ak by potrebovali niečo vyčistiť nad rámec. Väčšinu času budeme s deťmi tráviť vonku, samozrejme, ak to počasie dovolí. Okrem toho budeme deti viesť hravou a zároveň edukačnou formou k pravidelnému umývaniu rúk.

Cena 135€ zahŕňa:

  • Starostlivosť počas 5 dní od 8:00 do 16:30 zabezpečenú pedagogickým dozorom.
  • Športovo- zábavný program, ktorý prebieha výlučne v areáli FitCamp
  • Strava 3x denne (desiata, obed, olovrant) a pitný režim
  • Zľava 10% pri súrodencoch alebo pri 2 a viac turnusoch.

Kapacita je 25 detí, ktorým sa celodenne budú venovať 2 animátorky, resp. 2 kvalifikovaní tréneri.

Turnusy:

6.7. – 10.7.2020
27.7. – 31.7.2020
24.8. – 28.8.2020

Harmonogram* týždňa:

*zmena harmonogramu vyhradená

Kontakt

Mgr. Karin Forróová
marketing@fitcamp.sk
+421 917 935 475

Prihláste svoje deti na Kids Camp.

Vyplňte online formulár.

Páčil sa ti tento článok?
FitCamp
autor FitCamp