Skupinové cvičenia

Vo FitCampe môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera alebo v rámci skupinových cvičení.

CROSSFIT

Chcete zlepšiť svoju kondíciu? Pracovať na funkčnosti tela? Máte radi dynamický pohyb a fyzické výzvy?

Vyskúšajte skupinový CrossFit vo FitCampe a prekonajte svoje telesné limity.
CrossFit kombinuje silové a vytrvalostné pohybové aktivity. V súčasnosti jeho popularita rapídne rastie. Pridajte sa k nadšencom CrossFitu a prebuďte svoje telo.

Počas skupinového tréningu CrossFitu budujete:
  • výdrž a kondíciu,
  • silu,
  • rýchlosť a výbušnosť,
  • pohyblivosť, koordináciu a flexibilitu,
  • srdcovo-cievnu a dýchaciu vytrvalosť.

Táto univerzálnosť CrossFitu spočíva v komplexnom programe, ktorý tvoria silové a vytrvalostné cviky. Tréning CrossFitu vás vždy niečím prekvapí a ohúri. Nikdy sa z neho nestane nudný stereotyp. Zacvičíte si s olympijskou činkou, kettlebellmi, na hrazde či gymnastických kruhoch.

Chcete začať s CrossFitom a bojíte sa, že nezvládnete tréningovú záťaž? Vo FitCampe vás zbavíme všetkých obáv. Tréning prispôsobíme vašej aktuálnej kondícii a výdrži.
Počas skupinového tréningu CrossFitu si zlepšíte fyzickú zdatnosť, zabudnete na stres, naberiete pozitívnu energiu a zabavíte sa.

Crossfit INTRO

Prvý kontakt s crossfitom vo Fitcampe. Cieľom je naučiť a zdokonaľovať základne pohyby (drep, mŕtvy ťah, zhyb, kluk a ďalšie), rozvíjať všeobecnú silu a ďalšie kondičné schopnosti prostredníctvom technicky nenáročných metconov. 

CrossFit BASIC

Rozvoj sily s využitím veľkej činky, kettlebelov aj váhy vlastného tela, nácvik vzpieračských technik ( power snatch, power clean), rozvoj ďalších kondičných schopnost prostredníctvom technicky nenáročných metconov. Vytvorenie predpokladov pre postup na ďalší level: CrossFit REGULAR.

CrossFit REGULAR

Najvyššia úroveň CrossFitu vo FitCamp. Pokročilé vzpieračské techniky, gymnastické prvky ako muscle up alebo hand stand push up a v porovnaní s ostatnými úrovňami náročnejšie workouty. Možnosť zúčastňovať sa súťaží spolu s trénermi a ďalšími našimi atlétmi.

Naši tréneri Tibor, Denis, Ondrej, Patrik a Tony sa na vás tešia.