LatinoFIT

LatinoFIT je spojenie tanca a cvičenia. Je to dynamická hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Striedajú sa tu rýchle rytmy s pomalými. Krokové variácie pochádzajú z tancov reggaeton, salsa, samba, merengue, cha-cha, bachata, calypso, flamenco, cumbia a mnohých ďalších.

Lekciu budete končiť s úsmevom na tvári, navyše spálite zbytočné kalórie a vytvarujete si svalstvo. Ktoré konkrétne? Nohy, zadok, chrbát, brucho, a ako bonus ten najdôležitejší sval – srdce.

Priebeh skupinového cvičenia:

  1. rozohriatie tela prirodzenou formou – tréning začíname predsa od „nuly“
  2. rozcvičenie celého tela – smerujeme k 100% fyzickému výkonu, na ktorý je nevyhnutné sa poctivo rozcvičiť od hlavy až po päty
  3. hlavná časť – pozostáva z krátkej latino choreografie
  4. strečing najviac zapajáných svalových skupín počas hlavnej časti tréningu.

Pravidelnou návštevou sa zlepšuje nielen celková fyzická kondícia, ale aj duševná. Ak vás nebaví monotónne cvičenie v posilňovni, vyskúšajte LatinoFIT! Má vysoký potenciál motivovať vás k pravidelnému cvičeniu, na ktoré sa budete dokonca tešiť. Je veľkým prínosom pre telo, myseľ aj dušu.

…a nebojte sa tanca! Choreografia je technicky nenáročná, prispôsobená pre začiatočníkov aj pokročilých. Tanec je silným nástrojom, ktorý stavia telo i myseľ pred nové výzvy, najmä v pokročilom veku. Považuje sa za psychosociálnu aktivitu a spája nespočetné množstvo pozitívnych účinkov na zdravie v jedinej činnosti. Pomôže vám odstrániť únavu, znovu získať energiu a omladiť celé telo.