Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Anton Bezák

Vzdelanie:

Ukončil som štúdium II. stupňa na FTVŠ UK v odbore Kondičné trénerstvo vo vrcholovom a výkonnostnom športe.

Špecializácia:

V mladšom veku som pričuchol k atletike a ku kolektívnym športom ako je volejbal a basketbal. Aktuálne sa venujem fitness tréningom, CrossFitu, vzpieraniu a cvičeniu s vlastnou váhou. Pri tréningoch využívam kettebell, Bosu, TRX, a SM-systém. Pri tréningových jednotkách pristupujem podľa požadovaného cieľu klienta. 
Poradím vám s rozvojom kondičných schopností akými sú sila, rýchlosť, vytrvalosť, výbušnosť a koordinácia, taktiež pomôžem s tvarovaním postavy, s redukciou tuku a poradím v oblasti stravovacích návykov a zdravého životného štýlu.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Sila a kondícia
FitCamp INTRO

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595