Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Dávid Kučera

Vzdelanie:

Ukončil som štúdium II. stupňa na UMB BB v odbore trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy (špecializácia kondičný tréner). Ovládam anglický jazyk.

Špecializácia:

Zameriavam sa na rozvoj kondičných schopností u športovcov v závislosti od druhu športu a individuality športovca, redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, pracujem s ľuďmi s rôznymi disfunkciami. V tréningu využívam prevažne funkčné pomôcky. V minulosti som hrával hokej. Absolvoval som viacero školení (Biomechanika vzpierania, Cvičenia s kettlebell – Swing a TGU, Základy funkčného tréningu, Core level 1, Originalstrength reset) a som držiteľom certifikácie Kondičný tréner 5. kvalifikačného stupňa.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Redukčný tréning

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595