Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Denis Országh

Vzdelanie:

Ukončil som štúdium na FTVŠ UK, špecializáciu trénerstvo karate (II. stupeň).

Špecializácia:

Aktívne sa venujem CrossFitu, vzpieraniu a karate. V minulosti som hral hokej. Mám skúsenosti s vedením kondičných tréningov. Pri tréningu používam funkčné pomôcky: kettlebell, bosu, fitlopty či TRX. Veľký dôraz kladiem na strečing. Som držiteľom viacerých certifikátov: Blackroll, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, HumanSport, Core level 1, Chybné pohybové vzory a Crossfit Level 1 Certificate.
Pomôžem vám pri chudnutí a formovaní postavy. Špecializujem sa aj na odstraňovanie svalovej nerovnováhy, rozvoj kondície a koordinácie. Poradím v oblasti správnej výživy a zdravého stravovania.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Sila a kondícia

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595