Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Denis Turac

Vzdelanie:

Som absolventom bakalárskeho štúdia v odbore trénerstvo na FTVŠ UK. Momentálne pokračujem v štúdiu na magisterskom stupni.

Špecializácia:

Pohyb je jedna z mála veci, pri ktorej vieme zabudnúť na každodenný ruch veľkomesta. Musíme mu ale obetovať čas a energiu. Som rád, že som mal to šťastie, že som bol k nemu vedený od mala a vďaka tomu som si vytvoril silný zvyk a disciplínu. Práve s týmto by som rád pomohol vám, vám, ktorí máte chuť niečo zmeniť.

Som aktívny športovec už od mojich 8 rokov. Ponúkam široké spektrum tréningov ako bojové športy (džudo a grapling), tréningy s voľnými váhami, calistenika (cvičenie s vlastným telom), SM cvičenia (zlepšenie dysbalancii pohybového aparátu). Technika cvičenia je u mňa na prvom mieste. Ako tréner ponúkam aj psychickú podporu a motiváciu – pomôžem vám schudnúť, nabrať svalovú hmotu, vyriešiť problémy s pohybovým aparátom.

Mám čierny pás v džude a kurzy „Džudo pre deti (rozvoj pohybových prvkov u deti cez úpolové cvičenia) a kurz SM cvičení ( kurz zameraný na problémy s pohybovým aparátom).

S tým, kto chce makať a posúvať sa vpred si budeme rozumieť 🙂

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595