Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Dušan Remper

Vzdelanie:

Vyštudoval som Fakultu telesnej výchovy a športu UK v Bratislave, odbor kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. 

Špecializácia:

Športy, ktorým som sa venoval sú rôznorodé, od zjazdového lyžovania(9 rokov) až po spoločenské tance, teraz sa venujem výlučne bojovým športom, najmä Brazílskemu Jiu Jitsu, v ktorom sa spájajú všetky kondičné aj koordinačné schopnosti. Pri práci s klientami sa zameriavam na správnu techniku pohybových vzorov, ktorými sa postupne buduje mobilita a sila, ktorú potom možno pretaviť do  športu alebo hocijakej pohybovej činnosti podla záujmu.

V tréningoch využívam najmä funkčné pomôcky,silový tréning, pracujem s vlastnou váhou v pozíciach podľa DNS (dynamická neuromuskulárna stabilizácia).  Ďalej sa snažím zapájať základné pohybové vzory ako sú beh, odhody a rotačné pohyby podľa metodiky FP (Functional patterns).

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Zdravý chrbát

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595