Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily. 

Dušan Remper

Vzdelanie:

Vyštudoval som Fakultu telesnej výchovy a športu UK v Bratislave, odbor kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. 

Špecializácia:

Športy, ktorým som sa venoval sú rôznorodé, od zjazdového lyžovania(9 rokov) až po spoločenské tance, teraz sa venujem výlučne bojovým športom, najmä Brazílskemu Jiu Jitsu, v ktorom sa spájajú všetky kondičné aj koordinačné schopnosti. Pri práci s klientami sa zameriavam na správnu techniku pohybových vzorov, ktorými sa postupne buduje mobilita a sila, ktorú potom možno pretaviť do  športu alebo hocijakej pohybovej činnosti podla záujmu.

V tréningoch využívam najmä funkčné pomôcky,silový tréning, pracujem s vlastnou váhou v pozíciach podľa DNS (dynamická neuromuskulárna stabilizácia).  Ďalej sa snažím zapájať základné pohybové vzory ako sú beh, odhody a rotačné pohyby podľa metodiky FP (Functional patterns).

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Zdravý chrbát

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595