Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

FIlip Čunderlík

Vzdelanie:

Študujem 2. ročník na Fakulte telesnej výchovy a športu, v odbore kondičný tréner.  

Špecializácia:

Športu sa venujem už od malička a mám k nemu naozaj veľmi blízko. Najviac je môjmu srdcu blízky hokej. Posledných 6 rokov pracujem prevažne na sebe a trénovaní bežnej populácie, venujem sa silovým tréningom a cvičeniam na celkové spevnenie tela, nerobí mi problém pripraviť daného jedinca aj po kondičnej stránke.

Rád študujem nové výskumy spojené s cvičením a zdravým životným štýlom. Zaujímam sa o anatómiu človeka, takže rád pomôžem, ak niekoho trápi zranenie, bolesti alebo problém spojený s funkčnými poruchami pohybového systému. Inšpiráciu hľadám v ľuďoch ako je David Goggins. 
 
Dohovorím sa po anglicky.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595