Tréneri

Martin Grísnik

Vzdelanie:

Vyštudoval som Športový management VŠB-TUO (l. stupeň). 

Špecializácia:

Venujem sa rozvoju kondičných schopností. Ovládam techniky cvičenia s veľkou činkou, kettlebellom aj vlastnou váhou. Ovládam pokročilé gymnastické a vzpieračské cvičenia. Som držiteľom certifikátov HumanSport, Blackroll a DNS. Zúčastnil som sa školení Funkčný tréning a diagnostika vo vrcholovom a výkonnostnom športe a Enter the Kettlebell.
Pomôžem vám s budovaním svalovej hmoty a redukciou tuku. Poradím aj v oblasti stravovacích návykov.Maximálny možný svalový rozvoj naturálnou cestou s použitím osvedčených tréningových postupov a športovej suplementácie. Absolvoval som kurzy Tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji a Komplexná diagnostika pohybového aparátu Level 1. 

Nepíšem jedálničky, ale učím základné princípy stravovania, s ktorými si zabezpečíte nielen fyzickú výkonnosť, ale aj zdravie. Pomôžem odstrániť svalové dysbalancie a zlé pohybové stereotypy. Ako aktívny závodník v kulturistike viem pomôcť v príprave na súťaž (Kulturistika, Physique, Bikiny fitness), alebo len k forme „do plaviek“. Tréning so mnou bude síce náročný, ale ocenený výsledkami!

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595