Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Naši tréneri absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul zo športových fakúlt. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Martin Grísnik

Vzdelanie:

Vyštudoval som Športový management VŠB-TUO (l. stupeň).

Špecializácia:

Venujem sa rozvoju kondičných schopností. Ovládam techniky cvičenia s veľkou činkou, kettlebellom aj vlastnou váhou. Ovládam pokročilé gymnastické a vzpieračské cvičenia. Som držiteľom certifikátov HumanSport, Blackroll a DNS. Zúčastnil som sa školení Funkčný tréning a diagnostika vo vrcholovom a výkonnostnom športe a Enter the Kettlebell.
Pomôžem vám s budovaním svalovej hmoty a redukciou tuku. Poradím aj v oblasti stravovacích návykov.

Maximálny možný svalový rozvoj naturálnou cestou s použitím osvedčených tréningových postupov a športovej suplementácie. Absolvoval som kurzy Tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji a Komplexná diagnostika pohybového aparátu Level 1.

Nepíšem jedálničky, ale učím základné princípy stravovania, s ktorými si zabezpečíte nielen fyzickú výkonnosť, ale aj zdravie. Pomôžem odstrániť svalové dysbalancie a zlé pohybové stereotypy. Ako aktívny závodník v kulturistike viem pomôcť v príprave na súťaž (Kulturistika, Physique, Bikiny fitness), alebo len k forme „do plaviek“. Tréning so mnou bude síce náročný, ale ocenený výsledkami!

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

TABATA

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595