Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Matúš Antošík

Vzdelanie:

Som študentom magisterského stupňa na FTVŠ UK.  

Špecializácia:

Ako malý chlapec som bol hyperaktívne dieťa, ktoré potrebovalo neustále pohybovú aktivitu. Venoval som sa viacerým športom, ale najviac tenisu a futbalu, ktorému som sa venoval profesionálne od 17 rokov. S klubom FK Pohronie sa nám podarilo vyhrať 2. seniorskú ligu a postúpiť do Fortuna ligy. Neskôr som nastúpil na štúdium na FTVŠ, odbor kondičné trénerstvo a momentálne som v 1. ročníku magisterského štúdia. 

Vo svojich tréningoch využívam princípy funkčného a silového tréningu. Pomôžem vám s naberaním svalov aj s redukciou hmotnosti. Tiež ponúkam kondičnú prípravu pre športy ako futbal a tenis. 

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595