Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Norbert Gyűrösi

Vzdelanie:

Som absolvent bakalárskeho štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave, úspešne pokračujem na magisterský stupeň.

Špecializácia:

Vzťah k športu si budujem od mlada, pričom som vyskúšal nie len kolektívny šport. Zameriavam sa na kondičnú prípravu u športovcov, ako aj u bežnej populácie. Som držiteľom certifikátov DNS (Dynamická neuromuskulárná stabilizácia podla Koláře), Exos, Blackroll. Zúčastňujem sa odborných školení a neustále sa snažím vyhľadávať najnovšie informácie a poznatky v odbore.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595