Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Naši tréneri absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul zo športových fakúlt. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Samuel Bánoczký

Vzdelanie:

Momentálne študujem vo 4. ročníku na FTVŠ UK, odbor Šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. 

Špecializácia:

Celý život sa pohybujem v športovej komunite. Od mladého veku som vyskúšal rôzne druhý športov až som napokon zostal pri hokejbale, ktorý hrávam s aktívne do dnes. Aktuálne pôsobím v hokejbalovej extralige; v minulosti som reprezentoval Slovensko na Majstrovstvách sveta v hokejbale do 18 rokov v anglickom Sheffielde, kde sa nám podarilo získať striebornú medailu a o 2 roky neskôr na Majstrovstvách sveta v hokejbale v Canadskom St. John’s, kde sme obsadili 3. miesto.

V tréningovom procese využívam najmä silový tréning s prvkami funkčného tréningu, kombinovaný s aeróbnymi aktivitami. Zameriavam sa na formovanie postavy, redukciu telesnej hmotnosti a tuku a aj na naberanie svalovej hmoty. 

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595