Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Tomáš Košinár

Vzdelanie:

Vyštudoval som špecializáciu kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe v odbore trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK (II. stupeň).

Špecializácia:

Zameriavam sa na rozvoj kondície a koordinácie, chudnutie a formovanie postavy. Pri tréningoch využívam rôzne funkčné pomôcky: kettlebell, bosu, fitlopty či TRX. Pomáhajú pri rozvoji silného a stabilného telesného jadra. V minulosti som sa aktívne venoval volejbalu a basketbalu.
Vlastním certifikáty HumanSport, Blackroll, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Core level 1 a Chybné pohybové vzory.
Špecializujem sa na odstraňovanie svalovej nerovnováhy, ktorá má viacero príčin. Poradím vám aj v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a správneho držania tela.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

TABATA

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595