Hokejový kemp Zdena Cígera

dátum pridania:

Hokejový kemp pod vedením Zdena Cígera – hokejového reprezentanta, trénera a člena Siene slávy.

Hokejový kemp Zdena Cígera je jedinečnou príležitosťou pre chlapcov vo veku 15 až 18 rokov, ktorí chcú posunúť svoje hokejové schopnosti na ďalšiu úroveň. Kemp sa koná v letných mesiacoch v dvoch termínoch: od 1. 7. do 7. 7.2024 a od 8.7. do 14.7.2024, a to pod vedením samotnej legendy, Zdena Cígera. Kempy budú prebiehať v Hokejovej akadémii Zdena Cígera, ktorá sa nachádza areáli FitCamp na Drieňovej ulici v Bratislave.

Náš cieľ je poskytnúť účastníkom nielen profesionálny tréning a rozvoj ich hokejových zručností, ale tiež nezabudnuteľný zážitok plný súťaživosti, tímovej práce a osobného rastu. Účastníci si môžu vybrať medzi denným variantom, ktorý zahŕňa intenzívne tréningové jednotky počas dňa alebo zvoliť možnosť s ubytovaním, ktorá umožňuje úplne sa ponoriť do atmosféry kempu a vytvoriť si spomienky na celý život.

Turnusy:
1. – 7.7.2024
8. – 14.7.2024

Prečo si vybrať Hokejový kemp Zdena Cígera?

 1. Komplexný tréningový program: Každý deň je plný dynamických cvičení, technického tréningu a strategických hier, ktoré pomáhajú rozvíjať hokejové zručnosti na všetkých úrovniach.
 2. Skúsený trénerský tím: Zdeno Cíger s Miroslavom Miklošovičom a ich tím skúsených trénerov zaručujú individuálnu pozornosť a profesionálne vedenie.
 3. Inšpiratívne prostredie: Kemp ponúka príležitosť stretnúť sa s ďalšími nadšencami pre hokej, vytvoriť nové priateľstvá a prežiť týždeň naplnený energiou a vášňou pre tento skvelý šport.
 4. Flexibilita možností: S ponukou ako denného, tak aj ubytovacieho režimu si účastníci môžu vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám a preferenciám.

Tréningový plán

Počas jedného týždňa sa bude konať 12x tréning na syntetickom ľade a 6x suchý tréning, čím poskytneme účastníkom široké spektrum tréningových skúseností a možností rozvoja.

Účasť na oboch turnusoch vám umožní využiť maximálne množstvo tréningových jednotiek na syntetickom ľade a suchých tréningov, čo vám poskytne väčšiu príležitosť posunúť vaše hokejové zručnosti na vyššiu úroveň.

Syntetický ľad

Syntetický ľad poskytuje ideálne prostredie na precvičovanie a zdokonaľovanie hokejových zručností. Oproti klasickému ľadu má syntetický ľad niekoľko výhod:

 1. Stabilné podmienky: Syntetický ľad je odolný voči teplotným zmenám a zabezpečuje konzistentné podmienky pre tréning, čo umožňuje hráčom lepšiu kontrolu a presnosť pri cvičeniach.
 2. Náročnosť: V porovnaní s klasickým ľadom je tréning náročnejší – môžeme ho nazvať ako „silové korčuľovanie“. Po takomto tréningu vám pôjde korčuľovanie na ľade jedna radosť!
 3. Bezpečnejšie prostredie: Syntetický ľad poskytuje stabilnejšiu a menej klzkú povrchovú úpravu, čo znižuje riziko úrazov a umožňuje hráčom sústrediť sa na zdokonaľovanie svojich zručností s väčšou istotou.

Zdeno Cíger má na syntetickom ľade viac ako 14 rokov skúseností a pod jeho vedením sa rozvíjali talentovaní hráči ako napríklad Libor Nemec, ktorý sa pod jeho tréningovou taktovkou zdokonaľoval od roku 2011.

Nechajte sa uniesť atmosférou nášho moderného tréningového prostredia a pripravte sa na maximálny výkon a zábavu na ľade!

Cena 250€ bez ubytovania/350€ s ubytovaním zahŕňa:

 • starostlivosť počas 7 dní
 • kapacita max. 20 hokejistov
 • 12x tréning na syntetickom ľade a 6x suchý tréning
 • jeden deň výlet na kolieskových korčuliach a plavbu loďou
 • strava 3x denne (desiata, obed, olovrant) a pitný režim / v prípade ubytovaných chlapcov strava 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) a pitný režim

Odporúčame zúčastniť sa oboch turnusov. V takom prípade je cena 400€ bez ubytovania/ 500€ s ubytovaním na 14 dní.

Turnusy:
1. – 7.7.2024
8. – 14.7.2024

Dôležité informácie:

 • kempy budú prebiehať v Hokejovej akadémii Zdena Cígera, ktorá sa nachádza areáli FitCamp na Drieňovej ulici v Bratislave.
 • kemp je určený pre hokejistov vo veku 15 až 18 rokov
 • je potrebné prísť na kemp s dôkladne nabrúsenými korčuľami (o ďalšie brúsenie sa postaráme my)
 • nie je potrebné si nosiť kompletnú výstroj – potrebujete korčule, chrániče na holene, suspenzor, lakťačky, rukavice, helmu a hokejku
 • nohavice a ramená nie

Kontakt

Zdeno Cíger
marketing@fitcamp.sk
+421 903 455 572

Pridajte sa k nám na Hokejový kemp Zdena Cígera a buďte pripravení na nezabudnuteľný týždeň plný hokeja, zábavy a osobného rozvoja. Uzávierka prihlášok sa blíži, tak neváhajte a zabezpečte si svoje miesto ešte dnes!

Páčil sa ti tento článok?
autor FitCamp