O nás

Sme multifunkčné športovisko na Drieňovej v Bratislave. Ponúkame služby fitnesscentra, tenisové kurty, mutlifunkčné ihrisko aj bežeckú dráhu. U nás si príde na svoje profesionálny športovec, bežný návštevník aj amatér. Nájdete tu veľké množstvo rôznych skupinových hodín vedených profesionálnymi trénermi.

FAQ

Odpovede na vaše najčastejšie otázky

Jednorázový vstup stojí 9,90€, no ten je nevýhodný, určite odporúčame založiť si naše členstvo Classic.

Založenie stojí 1,90€, následne si dobíjate kredit, z ktorého čerpáte. Vstup do fitka sa pohybuje od 4,50€ (v závislosti od dennej doby). Čo je dôležité – toto členstvo je bez viazanosti – platíte len to, čo precvičíte.

V ponuke máme 5 členstiev – jedno bez viazanosti, 4 s ročnou viazanosťou. Skúsime si v skratke popísať rozdiely medzi jednotlivými členstvami, viac info nájdete TU, prípadne sa na nás obráťte mailom alebo telefonicky. 

Classic členstvo – bez viazanosti – nabíjate si kredit, z ktorého čerpáte, platíte za jednotlivé vstupy. 

Economy členstvo – s ročnou viazanosťou – výhodné pre tých, ktorí chodia len do fitka v časoch od 10:00 do 15:00. Economy členstvo zahŕňa neobmedzené vstupy do fitnesscentra v čase od 10:00 do 15:00 počas týždňa a počas víkendov a sviatkov celý deň.

Standard členstvo – s ročnou viazanosťou – ideálne pre tých, ktorí chodia do fitka aspoň 2x týždenne a radi občas navštevujú aj skupinové cvičenia. Toto členstvo zahŕňa aj uterákový servis a tiež zľavy z ostatných služieb (tenisové kurty, masáže) aj všetkých produktov. 

Premium FIT členstvo – s ročnou viazanosťou – toto členstvo ponúka neobmedzené vstupy do fitnesscentra, bez ohľadu na dennú dobu. Samozrejmosťou je aj uterákový servis.

Premium členstvo – s ročnou viazanosťou – členstvo ktoré ponúka neobmedzené využívanie našich služieb ako vstupy do fitka a vstupy na skupinové cvičenia. Samozrejmosťou je aj uterákový servis a tiež zľavy z ostatných služieb (tenisové kurty, masáže) aj všetkých produktov. 

Záleží ako často plánujete chodiť.

Záleží, ako často plánujete chodiť.

  • Ak málo/sporadicky, úplne postačí členstvo Classic – dobíjate si kredit, z ktorého čerpáte.
  • Ak Vám vyhovuje chodiť cez týždeň medzi 10:00 a 15:00, ideálne je pre vás naše ročné členstvo Economy.
  • Ak nechcete byť viazaný časom a chcete neobmedzene využívať vstupy do fitka, práve pre vás sme vytvorili ročné členstvo Premium FIT

V našom fitnesscentre sa dá využiť aj Multisport karta alebo UpBalansea. Obe sa dajú použiť na vstup do fitnesscentra a na vybrané skupinové cvičenia BEZ PRÍPLATKU:

Dôležité – rezerváciu je možné spraviť aj na tie skupinové cvičenia, ktoré Multisport/UpBalansea nezahŕňa. Vstup na tieto skupinovky je však spoplatnený podľa cenníka Classic. 

Nie, nemusíte. Registráciu odporúčame len tým klientom, ktorí chcú navštevovať skupinové cvičenia a tým pádom si vytvárať rezervácie. Celý postup ako na to nájdete TU.

Dôležité – rezerváciu je možné spraviť aj na tie skupinové cvičenia, ktoré Multisport/UpBalansea nezahŕňa. Vstup na tieto skupinovky je však spoplatnený podľa cenníka Classic. 

Ak Multisport/UpBalansea využívate len na vstupy do fitka, registrácia pre vás nie je vôbec potrebná. 

U nás nestopujeme tvoj čas – buď vo fitku tak dlho, ako potrebuješ 🙂

Niekedy sa stane, že vám nejde vytvoriť rezervácia skupinového cvičenia alebo inej služby (tenis, bedminton). Dôvodov môže byť viacero, poďme sa niektoré z nich pozrieť:

  • V prvom rade je dôležité rozlíšiť či vám nejde ani prihlásiť alebo „len“ vytvoriť rezervácia. 
  • Máte vo FitCampe vytvorené členstvo – či už naše alebo Multisport/UpBalansea? Ak členstvo nemáte, nepôjde vám prihlásiť sa do systému a teda ani vytvoriť rezervácia. 
  • Ak členstvo máte, skontrolujte si či zadávate prihlasovacie údaje: Ako meno je potrebné použiť vaše priezvisko BEZ DIAKRITIKY s veľkým začiatočným písmenom, heslo je 6-ciferné číslo zo zadnej strany vašej kartičky (resp. 8 – miestne číslo v prípad Multisport alebo vaše ID z aplikácie v prípade UpBalansea)
  • Podarilo sa vám prihlásiť, ale stále vám nejde vytvoriť rezervácia? Prosím, uistite sa, že máte dobitý dostatočný kredit na vytvorenie rezervácie. Tiež si skontrolujte už vytvorené rezervácie – kredit sa blokuje na vytvorené rezervácie, treba rátať aj s týmto.

Skontrolovali ste všetky kroky a stále vám nejde vytvoriť rezervácia? Napíšte nám na marketing@fitcamp.sk alebo použite Live Chat a pozrieme sa na to. 

Áno, samozrejme. Po prihlásení do svojho účtu kliknite na „Tenisové kurty“ a vyberte si čas, kedy chcete hrať tenis. Vyskočí vám okno, kde vidíte začiatok, miesto a koniec – a pod tým drop down menu. ktoré keď rozkliknete, môžete si vybrať kedy má vaša rezervácia končiť. 

Do FitCampu (fitness, kardio zóna a skupinové cvičenia) môžu ísť mladiství od 15 rokov vyššie.

Deti od 6 do 15 rokov s ú navštevovať len lekcie a kurzy určené pre túto vekovú skupinu a pod dohľadom trénera. Z bezpečnostných dôvodov nie je deťom vo veku 6 až 15 rokov vstup do posilňovne (fitness a kardio zóna) povolený.

Deťom mladším ako 6 rokov nie je vstup do FitCampu povolený.