O nás

Sme multifunkčné športovisko na Drieňovej v Bratislave. Ponúkame služby fitnesscentra, tenisové kurty, mutlifunkčné ihrisko aj bežeckú dráhu. U nás si príde na svoje profesionálny športovec, bežný návštevník aj amatér. Nájdete tu veľké množstvo rôznych skupinových hodín vedených profesionálnymi trénermi.

Dávate nám veľa a my sme sa rozhodli dať vám to späť.

Za každé minutie kreditu- či už na fitness, skupinové cvičenie alebo hocijakú dobrotu v Smoothie bare- sa vám pripočítajú body.

Držitelia členstiev CLASSIC, ECONOMY a STANDARD zbierajú body za vstupy do fitness, skupinové hodiny, doplnkové služby aj za celý sortiment v Smoothie bare.

Držitelia členstva PREMIUM FIT dostanú pri založení alebo predĺžení členstva 200 bodov, keďže body nezbierajú za vstupy do fitness. Body zbierajú za skupinové cvičenia, celý sortiment v Smoothie bare aj doplnkové služby.

Držitelia členstva PREMIUM dostanú pri založení alebo predĺžení členstva 300 bodov, keďže body nezbierajú za vstupy do fitness a skupinové cvičenia. Body zbierajú za celý sortiment v Smoothie bare aj doplnkové služby.

Body môžete minúť na všetky služby a sortiment v bare, ktoré FitCamp ponúka. Celý bodový cenník nájdete tu. Zostatok bodov bude zobrazený na účtenke a na vašom účte po prihlásení.