Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Eduard Pinďar

Vzdelanie:

Som absolventom magisterského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v odbore kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe.

Špecializácia:

Už od mala som mal blízko k športu a hlavne k športovým hrám. Mojou vášňou bol volejbal. Venoval som sa mu aj profesionálne- som niekoľko násobný majster Slovenska a bol som súčasťou volejbalovej extraligy. Taktiež obľubujem plávanie a bojové športy. Vo svojich tréningoch uplatňujem skúsenosti z volejbalu, thajskeho boxu a plávania. Zameriavam sa na formovanie postavy, redukciu tuku, tvarovanie problémových partií, naberanie svalovej hmoty, zlepšovanie silového a kondičného výkonu, spevňovanie a opätovná mobilizácia ochabnutých – poskracovaných svalov, odstraňovanie disbalancií a zlého držania tela, kompenzáciu nesprávnych stereotypov. Poskytujem poradenstvo v oblasti výživy a suplementácie, vypracovanie tréningových plánov.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Jiu Jitsu
Redukčný tréning

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595