Tréneri

Vo FitCampe môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori absolvovali kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul. Venujú sa rôznym typom tréningov a športových činností. Neviete, pre koho sa rozhodnúť? Vyberte si svojho osobného fitness trénera podľa špecializácie alebo vám môžeme poradiť:

Eduard Pinďar

Vzdelanie:

Som absolventom bakalárskeho štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v odbore kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe a úspešne pokračujem v magisterskom štúdiu.

Špecializácia:

Už od mala som mal blízko k športu a hlavne k športovým hrám. Mojou vášňou bol volejbal. Venoval som sa mu aj profesionálne- som niekoľko násobný majster Slovenska a bol som súčasťou volejbalovej extraligy. Taktiež obľubujem plávanie a bojové športy. Vo svojich tréningoch uplatňujem skúsenosti z volejbalu, thajskeho boxu a plávania. Zameriavam sa na formovanie postavy, redukciu tuku, tvarovanie problémových partií, naberanie svalovej hmoty, zlepšovanie silového a kondičného výkonu, spevňovanie a opätovná mobilizácia ochabnutých – poskracovaných svalov, odstraňovanie disbalancií a zlého držania tela, kompenzáciu nesprávnych stereotypov. Poskytujem poradenstvo v oblasti výživy a suplementácie, vypracovanie tréningových plánov.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595