Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Naši tréneri absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul zo športových fakúlt. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Michal Kocmal

Vzdelanie:

Vyštudoval som magisterský stupeň odbor šport pre zdravie na FTVŠ UK.

Špecializácia:

Venujem sa vzpieraniu. Pri tréningoch používam kettlebell techniky a balančné pomôcky. Slúžia na prevenciu voči zraneniam, ale aj na rýchlejšie zotavenie sa po zranení. Zameriavam sa na harmonický pohyb tela. Absolvoval som školenia Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Blackroll, HumanSport, core training, chybné pohybové vzory, Core level 1, Kettlebells and bulgarian bag.
Ako osobný tréner sa snažím vyhovieť individuálnym potrebám a cieľom klienta. Rád podporujem motiváciu, odhodlanie a zodpovednosť ľudí. Tieto faktory sú dôležité, ak si chcete vyformovať postavu (zredukovať podkožný tuk) či nabrať svalovú hmotu.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Do formy!

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595