Tréneri

Vo FitCampe môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori absolvovali kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul. Venujú sa rôznym typom tréningov a športových činností. Neviete, pre koho sa rozhodnúť? Vyberte si svojho osobného fitness trénera podľa špecializácie alebo vám môžeme poradiť:

Michal Kocmal

Vzdelanie:

Študujem odbor šport pre zdravie na FTVŠ UK.

Špecializácia:

Venujem sa vzpieraniu. Pri tréningoch používam kettlebell techniky a balančné pomôcky. Slúžia na prevenciu voči zraneniam, ale aj na rýchlejšie zotavenie sa po zranení. Zameriavam sa na harmonický pohyb tela. Absolvoval som školenia Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Blackroll, HumanSport, core training, chybné pohybové vzory, Core level 1, Kettlebells and bulgarian bag.
Ako osobný tréner sa snažím vyhovieť individuálnym potrebám a cieľom klienta. Rád podporujem motiváciu, odhodlanie a zodpovednosť ľudí. Tieto faktory sú dôležité, ak si chcete vyformovať postavu (zredukovať podkožný tuk) či nabrať svalovú hmotu.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Do formy!

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595