Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily. 

Michal Kocmal

Vzdelanie:

Vyštudoval som magisterský stupeň odbor šport pre zdravie na FTVŠ UK.

Špecializácia:

Venujem sa vzpieraniu. Pri tréningoch používam kettlebell techniky a balančné pomôcky. Slúžia na prevenciu voči zraneniam, ale aj na rýchlejšie zotavenie sa po zranení. Zameriavam sa na harmonický pohyb tela. Absolvoval som školenia Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Blackroll, HumanSport, core training, chybné pohybové vzory, Core level 1, Kettlebells and bulgarian bag.
Ako osobný tréner sa snažím vyhovieť individuálnym potrebám a cieľom klienta. Rád podporujem motiváciu, odhodlanie a zodpovednosť ľudí. Tieto faktory sú dôležité, ak si chcete vyformovať postavu (zredukovať podkožný tuk) či nabrať svalovú hmotu.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Do formy!

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595