Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily. 

Ján Krošlák

Vzdelanie:

Ukončil som štúdium 1.stupňa na FTVŠ UK v odbore kondične trénerstvo.

Na Športovom gymnáziu Ostredková som sa špecializoval na tenisové trénerstvo, z ktorého mám certifikáciu trénera 2.kvalifikačného stupňa.

Špecializácia:

Športu sa venujem odmalička, môj hlavný šport bol tenis, ktorý som hrával od 6 rokov. Bol som niekoľkokrát vicemajster Slovenska v kategórii starších žiakov a dorastencov. Popri tom som sa doplnkovo venoval boxu a po aktívnej kariére v tenise som sa začal venovať tréningu vo fitness.
 
Pomôžem vám s naberaním svalov, redukciou hmotnosti, bežeckým, reakčným, švihovým tréningom a vybudovaním správnych a dlhodobo udržateľných návykov či už v pohybe alebo v stravovaní.
 
Ovládam angličtinu na úrovni C1.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595