Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Patrik Šarmír

Vzdelanie:

Ukončil som bakalársky stupeň na FTVŠ UK v odbore „Šport pre zdravie“ s aktuálnym pokračovaním na magisterskom stupni v odbore Trénerstvo.

Špecializácia:

12 rokov som aktívne hrával futbal, no kvôli zraneniu kolena som musel skončiť. Vo svojich tréningoch sa zameriavam na bežnú populáciu a dbám na správne vykonávanie cvikov. Rád vám pomôžem s redukciou hmotnosti, s nabratím svalovej hmoty, či s odstránením svalových dysbalancii a zlepšením držania tela. Vo svojich tréningoch využívam silový tréning a tiež aeróbne aktivity. Poradím vám aj v oblasti správnej výživy. 

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595