Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily. 

Samuel Bánoczký

Vzdelanie:

Momentálne študujem vo 4. ročníku na FTVŠ UK, odbor Šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. 

Špecializácia:

Celý život sa pohybujem v športovej komunite. Od mladého veku som vyskúšal rôzne druhý športov až som napokon zostal pri hokejbale, ktorý hrávam s aktívne do dnes. Aktuálne pôsobím v hokejbalovej extralige; v minulosti som reprezentoval Slovensko na Majstrovstvách sveta v hokejbale do 18 rokov v anglickom Sheffielde, kde sa nám podarilo získať striebornú medailu a o 2 roky neskôr na Majstrovstvách sveta v hokejbale v Canadskom St. John’s, kde sme obsadili 3. miesto.

V tréningovom procese využívam najmä silový tréning s prvkami funkčného tréningu, kombinovaný s aeróbnymi aktivitami. Zameriavam sa na formovanie postavy, redukciu telesnej hmotnosti a tuku a aj na naberanie svalovej hmoty. 

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

TRX

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595