Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Naši tréneri absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul zo športových fakúlt. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Maroš Čakurda

Vzdelanie:

Vyštudoval som špecializáciu kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe v odbore trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK (II. stupeň).

Špecializácia:

Čím je telo slabšie, tým viac rozkazuje. Čím je silnejšie, tým viac poslúcha. V oblasti fitness sa pohybujem už niekoľko rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne. Beriem ohľad na jeho požiadavky a schopnosti. Zameriavam sa na rozvoj kondície a koordinácie, budovanie svalovej hmoty, chudnutie a správne držanie tela. Pomôžem vám pri formovaní postavy a odstraňovaní zdravotných problémov.

Som držiteľom certifikátov Funkčný tréning, Výživa pre výkon a zdravie, SM system 1,2, HumanSport, Blackroll či Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Chybné pohybové vzory, Core level 1.

Mám rád inovatívne tréningové metódy. Vyhýbam sa stereotypom. Rád poradím v oblasti správnej výživy a celkového životného štýlu.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Do formy!

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595