Tréneri

Vo FitCampe môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori absolvovali kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul. Venujú sa rôznym typom tréningov a športových činností. Neviete, pre koho sa rozhodnúť? Vyberte si svojho osobného fitness trénera podľa špecializácie alebo vám môžeme poradiť:

Maroš Čakurda

Vzdelanie:

Vyštudoval som špecializáciu kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe v odbore trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK (II. stupeň).

Špecializácia:

Čím je telo slabšie, tým viac rozkazuje. Čím je silnejšie, tým viac poslúcha. V oblasti fitness sa pohybujem už niekoľko rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne. Beriem ohľad na jeho požiadavky a schopnosti. Zameriavam sa na rozvoj kondície a koordinácie, budovanie svalovej hmoty, chudnutie a správne držanie tela. Pomôžem vám pri formovaní postavy a odstraňovaní zdravotných problémov.

Som držiteľom certifikátov Funkčný tréning, Výživa pre výkon a zdravie, SM system 1,2, HumanSport, Blackroll či Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Chybné pohybové vzory, Core level 1.

Mám rád inovatívne tréningové metódy. Vyhýbam sa stereotypom. Rád poradím v oblasti správnej výživy a celkového životného štýlu.

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595