Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Denis Bučko

Vzdelanie:

Som absolventom bakalárskeho štúdia na FTVŠ v odbore hokejové trénerstvo. Naďalej pokračujem v magisterskom štúdiu.

Špecializácia:

Zameriavam sa na redukciu váhy a chudnutie, ale aj na naberanie svalovej hmoty a formovanie postavy. V tréningovom procese sa venujem rozvoju kondičných a koordinačných schopností – u športovcov v závislosti od športu;  aj u klientov, ktorí sa nevenujú aktívne športu, závislosti od ich cieľov. Rád využívam funkčné cvičenia v tréningovej  jednotke a snažím sa riešiť rôzne dysfunkcie a dysbalancie u ľudí.

V minulosti som sa aktívne venoval ľadovému hokeju a hokejbalu. Absolvoval som kurz Kondičného trénera 1. kvalifikačného stupňa. Naplno využívam vo svojich tréningoch poznatky a vedomosti získane z kurzov a školení, ktorých sa neustále zúčastňujem.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595