Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Matej Poláček

Vzdelanie:

Vyštudoval som špecializáciu kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe v odbore trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK (II. stupeň).

Špecializácia:

Ako osobný a kondičný tréner pracujem od roku 2009. Spolupracoval som s vrcholovými športovcami, ale aj s bežnými cvičencami. Vlastním niekoľko certifikátov: HumanSport, Funkčná aktivácia nohy, Testovanie a tréning funkčnej dynamickej stabilizácie, SM Systém 1-2-3-4, Vzpieranie pre rozvoj sily a kondície, Funkčný tréning a diagnostika vo vrcholovom a výkonnostnom športe, Chybné pohybové vzory, Core level 1, Fyzioterapeutické metódy a prístupy v tehotenstve a po pôrode, Blackroll, Functional Movement Systems, Anatomy Trains, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia.
Pracujem s diagnostickým a nápravným systémom FMS. Snažím sa individuálne a efektívne zlepšovať pohyb ľudí a predchádzať zraneniam. Naučím vás správne sa pohybovať.

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595