Tréneri

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Naši tréneri absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul zo športových fakúlt. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Oliver Paluška

Vzdelanie:

Som študentom fyzioterapie na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave

Špecializácia:

V mladosti som hrával profesionálne hokej (16 rokov), popri tom 10 rokov zjazd (downhill) na horských bicykloch, ktorému sa venujem aktívne do dnes.

Vo svojich tréningoch sa venujem najmä fyzio cvičeniam – SM Systém, DNS, cvičenia zamerané na core a správne pohybové návyky. Okrem toho využívam aj prvky silového či kondičného tréningu.

Pomôžem vám odstrániť bolesti chrbtice a naučím vás správne pohybové vzory. Okrem toho vám rád pomôžem s redukciou hmotnosti či s naberaním svalovej hmoty.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595