Tréneri

Vo FitCamp – Get Motivated môžete cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Naši profi inštruktori pravidelne absolvujú kvalitné fitness školenia a vlastnia hodnotné certifikáty z tejto oblasti. Všetci dosiahli vo svojom odbore vysokoškolský titul na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského, prípadne na iných podobných univerzitách a fakultách. Každý osobný tréner dbá na kvalitu a individuálny prístup. Osobný tréneri sa venujú rôznym typom tréningov a športových činností. Pomôžu vám s naberaním svalovej hmoty, redukciou telesného tuku, odstránením svalových disbalancií a aj s úpravou jedálnička. Vzhľadom na to, že FitCamp poskytuje najmodernejšie stroje a fitness vybavenie, váš osobný tréning bude vždy iný, zaujímavý, zábavný a plnohodnotný. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ. Neviete, pre ktorého osobného trénera sa rozhodnúť? Napíšte nám na info@fitcamp.sk a my vám poradíme.

Michal Spišiak

Vzdelanie:

Som držiteľom vzdelania SAKFST 1 a 2 triedy, taktiež SM systému pri odstraňovaní bolesti chrbta a cvičení po zraneniach pri rekonvalescencii.  

Špecializácia:

V oblasti športu a fitness sa pohybujem viac ako 12 rokov. Svoje skúsenosti, ktoré som naberal aj pri aktívnej kulturistickej kariére (kde som dosiahol aj osobné úspechy – 1.miesto MSR aj 3.miesto v medzinárodnej súťaži v open kategórii v Rakúsku), následne prenášam do tréningového procesu pri individuálnych tréningoch alebo v poradenstve klientovi ohľadom stravovania na mieru. Pri tréningoch sa zameriavam na cviky, ktoré pomáhajú klientovi pri redukcii telesnej hmotnosti, alebo pri naberaní svalovej hmoty a formovaní postavy, poprípade poskytujem podporu potrebnú pri iných športových aktivitách vo vrcholovom športe. 

Pri tréningu dbám na správne prevedenie cviku. Držím sa motta, že vždy sa dá, keď sa chce – a preto ťa pozývam na tréning so mnou, zahodiť starosti a pracovať na sebe. 

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595